Přijímáme platby na dobírku
Váš Košík
/

Reklamační řád

Zrušení

akceptujeme zrušení objednávky před dodáním nebo výrobou produktu. Pokud objednávku zrušíte, obdržíte plnou náhradu. Jakmile je produkt odeslán, nemůžeme vaši objednávku zrušit.

Vrácení (v případě potřeby)

Přijímáme vrácení produktů. Kupující má nárok na vrácení peněz do 14 dnů od převzetí zboží.
Aby mohl být produkt vrácen, musí být nepoužitý a ve stavu, v jakém byl přijat. Měl by být také v původním obalu. Pro vrácení je vyžadována účtenka nebo doklad o koupi. Nevracejte nákup výrobci.
Zákazníkům musí být náklady na dopravu účtovány maximálně jednou (to platí pro vrácení); Spotřebitel neúčtuje poplatek za vrácení produktu.


Kredity (pokud existují)Jakmile obdržíme a ověříme vaše vrácení,

zašleme vám potvrzovací e-mail. Budete také informováni, zda vrácení přijímáte nebo odmítáte. Pokud bude vaše refundace přijata, bude vaše refundace zpracována a automaticky připsána na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby během stanoveného dne.

Příjmy po splatnosti nebo chybějící příjmy (je-li relevantní)Pokud jste refundaci ještě neobdrželi

, zkontrolujte nejprve svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na společnost, která platební kartu vydala. Oficiální odeslání návratu může nějakou dobu trvat. Poté kontaktujte svou banku. Odeslání refundace často nějakou dobu trvá. Pokud se to všechno stalo a stále jste neobdrželi vrácení peněz, kontaktujte nás na adrese cs@bairun.store.

Kontaktujte prosím náš zákaznický servis na cs@bairun.store pro zpáteční adresu.